درباره سرویس هاستینگ میخواهم بیشتر بدانم

سرویس هاستینگ افراهاست در ایران و آلمان قرار دارند.

سرویس CDN برای وب‌سایت‌هایی هست که بازدیدکننده‌های زیاد و به تبع آن حجم دانلود بسیار بالایی در روز دارند.cloud Computing تکنولوژی جدید و فراگیری می باشد که با استفاده از تکنولوژی virtualization قابلیت های بسیاری را در به اشتراک گذاری منابع پردازشی ایجاد مینماید.

دامنه‌ی اضافی به معنی استفاده همزمان چند دامنه از یک هاست است. به عنوان مثال زمانی که شما هاستی با چهار دامنه اضافه تهیه میکنید، امکان استفاده همزمان چهار وب سایت از هاست را بدست آورده اید.
. پارک دامنه یعنی دامنه‌های مختلفی رو مثل site.net و site.org را روی دامنه‌ی اصلی یک سایت (site.com) قرار بدهید. طوری که هر کسی که دامنه‌های پارک شده را وارد کند،به همان سایت اصلی هدایت بشود.

کنترل پنل لینوکسی سی پنل یا به اختصار CP را می توان محبوب ترین و مشهور ترین کنترل پنل در دنیای میزبانی وب دانست , دلیل محبوبیت این کنترل پنل آمریکایی تنها امکانات آن نیست بلکه رابط گرافیکی کاربر پسند و پشتیبانی پاسخگو و … است که این کنترل پنل را به محبوب ترین کنترل پنل جهان تبدیل کرده است.د

Hardware Priority الویت تخصیص منابع است در صورتی که تمام منابع سرور مورد استفاده قرار گیرد. هر چقدر عدد آن کم‌تر باشد، نشان دهنده اولویت بالاتری است که به آن سرویس داده می شود. دقت داشته باشید که سرور هاستی که در حال حاضردر افراهاست وجود دارد دارای منابع مکفی است به طوری که تقریبا هیچ وقت حتی از ۸۰٪ منابع هم استفاده نمی شود.

FTP یک راه کار برای انتقال فایل و پوشه بین رایانه‌های مختلف در شبکه است. که یکی اصلی‌ترین مصداق آن انتقال فایل‌های سایت روی فضای میزبانی با استفاده از FTP است.

برای استفاده از هاست خود سوالاتی دارم

پس از سفارش هاست با تغییر DNS میتوانید دامنه خود را به هاست متصل کنید.

بله شیرهاستینگ هست.استفاده همزمان شما از سرور لینوکسی بستگی شدیدی به CMSشما داره.البته ما به صورت اختصاصی برای هر اکانت، مقدار رم و سی پی یو مشخصی را اختصاص میدهیم. دقت داشته باشید که در سرویس های هاستینگ افراهاست حداقل ده بازدید کننده همزمان میتوانند از وب سایت شما استفاده کنند.

در سئوی شما تاثیر مثبت اما ناچیزی دارد.

انتقال دامنه به از دایرکت ادمین به cPanel برای اکانتهای ۱۰۰ گیگا بایت با شرایط زیر رایگان انجام می شود
۱: انتقال شامل فایل ها و دیتا بیس است و تنها برای یک وب سایت انجام می پذیرد.
۲:باید لینک فایل زیپ از فولدر public_html و یک فایل زیپ از دیتابیس MySQL وب سایت را در اختیار ما قرار دهید

با توجه به اینکه هاست های افراهاست کاملا اختصاصی است و resource های dedicated به کاربران اختصاص داده می شود، مشکل سرعت لود وجود ندارد.

بله شما میتوانید با استفاده از cPanel و امکانات آن قابلیت SSH و FTP را داشته باشید.

با توجه به نوع هاست، منابع اختصاص داده به شما و همچنین ویژگی های CMS شما این تعداد بسیار متغیر است.

لطفا برای ارتباط با دیتابیس به جای localhost از آدرس ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ استفاده کنید.

آدرس IP که قرار است به دیتابیس دسترسی داشته باشد را وارد کنید. اگر شما از آی‌پی استاتیک (ثابت) استفاده نمی‌کنید، باید به محض تغییر آدرس آی‌پی در کامپیوتری که به دیتابیس هاست متصل می‌شود، در قسمت Remote MySQL آی‌پی را به‌روز کنید .سپس در سروری که قرار است به دیتابیس دسترسی داشته باشد، اطلاعات MySQL را وارد کنید. تنها تفاوت این است که در قسمت host باید IP سرور هاستینگ (۱۹۸٫۱۴۳٫۱۸۰٫۷۳) را وارد کنید.اما تنظیمات نام دیتابیس، یوزرنیم و پسوورد تغییری نمی‌کنند.

در حال تولید محتوا...